Turystyka

Polish Czech English German
poniedziałek, 28 kwiecień 2014 02:00

Oferta pobytowa dla turystów

Napisał

Zapraszamy do Nysy zarówno turystów aktywnie spędzających czas wolny na szlakach turystycznych czy podczas uprawiania sportów wodnych jak i tych, dla których ekstremalna aktywność to przewracanie stron czasopisma na plaży.

Oferty opracowano z myślą o turyście biznesowym, dzieciach i młodzieży szkolnej, zielonych szkołach, pielgrzymach, rodzinach i seniorach.

 

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

 

„Nie samą pracą człowiek żyje” - ulotka w załączeniu (PDF)

 

 

„NYSAmowita przygoda” - ulotka w załączeniu (PDF)

     

 

„Nysa - Śląski Rzym” - ulotka w załączeniu (PDF)

 

 

„NYSAmowity wypoczynek” - ulotka w załączeniu (PDF)

 

Organizacją pobytu w Nysie zajmuje się touroperator, który dostosuje ofertę specjalnie dla Państwa, zgodnie z pożądanym terminem, zainteresowaniami i zasobnością portfela.

 

Touroperator Nysa:
Biuro Podróży „Podzamcze”
ul. Rynek 57, 48-300 Nysa
tel. 77 435 54 64
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 Turystyczny Plan Nysy w załączeniu (PDF) – zalecane drukowanie w formacie A3 - do złożenia - cz. 1 i cz. 2


Każdy znajdzie u nas coś dla siebie, coś interesującego, intrygującego, zajmującego. Wierzymy, że uda nam się połączyć Państwa oczekiwania, marzenia i wymagania z wielowiekową tradycją Nysy, klimatem dawnych lat i naszym doświadczeniem. Możecie u nas leniuchować na piaszczystej plaży nad Jeziorem Nyskim, albo grać w plażową piłkę siatkową. Łapać promyki słońca pływając kajakiem, łódką czy żaglówką i utrwalać piękną opaleniznę wiatrem. Nauczyć się utrzymywać równowagę na desce windsurfingowej, poszaleć na skuterze wodnym. Wrócić do czasów naszych dziadków i pradziadków podziwiając zabytki i dziedzictwo kulturowe. Zrobić nietypowe zakupy na giełdzie staroci, a potem prezentować je znajomym jako pamiątki po przodkach.

W zimie możecie "poobijać się" na lodowisku i przeżyć prawdziwą sannę. Możecie też dosiąść dwukołowca i wybrać jedną z wielu tras rowerowych - dla miłośników zabytków, romantyków, pokutników, wyczynowców, przyrodników, zbieraczy kamieni.

Dla prawdziwych zuchów - Szkoła Przetrwania: poszukiwanie złota w kopalni, pruskie forty, poligon i ekstremalne warunki.

UM Nysa

Więcej w tej kategorii: Księstwo Nyskie marką turystyczną »