Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Z powiatu

Blisko 2 mln zł dla głuchołaskiego szpitala

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZOZ Głuchołazy otrzymał dofinansowanie w wysokości 1 663 200 zł na zakup tomografu komputerowego oraz 216 000 zł na zakup bodypletyzmografu z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19...

O środki na inwestycje w głuchołaskim szpitalu zabiegali radni Rady Powiatu w Nysie Janusz Zapiór oraz Henryk Kamiński nieetatowy członek Zarządu. Dzięki wsparciu Violetty Porowskiej poseł na Sejm RP takie środki szpital uzyskał, za co serdecznie jeszcze raz dziękujemy.

Dzięki nowej aparaturze szpital zyska lepsze możliwości diagnostyki obrazowej oraz usprawni proces leczenia pacjentów, w tym także ze schorzeniami wynikającymi z przebytego zarażenia koronawirusem.

Mieszkańcy uzyskają dostęp do wysokospecjalistycznej diagnostyki obrazowej w miejscu zamieszkania i leczenia, bez ograniczeń logistycznych i w wysokim standardzie leczenia.

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech