Aktualności z powiatu

Polish Czech English German
czwartek, 26 kwiecień 2018 22:15

Tanie noclegi w Górach Opawskich

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Tani nocleg w Górach Opawskich? To możliwe. Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Pokrzywnej oferuje pobyt już od 16 zł za noc dla grup zorganizowanych oraz od 24 zł dla turystów indywidualnych. Cena jest wyjątkowo atrakcyjna zwłaszcza, że Schronisko......

 Cena jest wyjątkowo atrakcyjna zwłaszcza, że Schronisko zlokalizowane jest w Pokrzywnej u podnóża najwyższego szczytu Gór Opawskich – Kopy Biskupiej (szczyt o wysokości 890 m n.p.m.).

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Pokrzywnej mieści się na terenie dawnej strażnicy WOPR (Pokrzywna 72). Obiekt jest w stanie pomieścić 49 gości, w pokojach 2, 3, 4, 6, 8 - osobowych. Schronisko jest wyposażone w samoobsługową kuchnię z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka elektryczna, zmywarka, czajnik elektryczny, garnki, zastawa stołowa).

W budynku schroniska znajduje się przestronna świetlica wyposażona w telewizor, wieżę z nagłośnieniem, stół do piłkarzyków, gry planszowe oraz zabawki. Na terenie całego obiektu dostępny jest internet (Wi-Fi). Natomiast na zewnątrz duży parking, który pomięci zarówno samochody osobowe jak i busy oraz autobusy.

Na terenie obiektu znajduje się boisko do siatkówki plażowej, boisko do koszykówki, stoły do ping-ponga oraz tereny zielone do zabaw i gier zespołowych. Ponadto wydzielone są miejsca na ognisko i grilla wraz z kompleksem zadaszonych wiat. SSM prowadzi także wypożyczalnię rowerów dla dzieci i dorosłych.

Na koniec warto podkreślić, że Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Pokrzywnej jest członkiem Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych (PTSM). Tym samym szukając taniego i przytulnego miejsc na nocleg w Górach Opawskich warto wybrać Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Pokrzywnej.