Aktualności z Nysy

Polish Czech English German
środa, 03 marzec 2021 09:01

Webinarium - dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej 10 III

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)
Na spotkaniu będzie można uzyskać informacje odnośnie aktualnych możliwości uzyskania dotacji na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Udział  jest bezpłatny. Spotkanie moderowane będzie przez pracowników Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Nysie...

Spotkanie obędzie się 10 marca 2021 r. (środa) o 13:00. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do 9 marca do 14:00) i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

Link do platformy, na której odbędzie się wydarzenie, zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.

Link do ogłoszenia o spotkaniu: https://rpo.opolskie.pl/?p=44176

Webinarium dla osób fizyczne poniżej 30 roku życia

Lokalny Punkt Informacyjny w Kędzierzynie- Koźlu zaprasza potencjalnych beneficjentów na Webinarium pt. „Wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób poniżej 30 roku życia”. Spotkanie w formule online odbędzie się 10 marca 2021 r. (środa) o 11:00.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby fizyczne z obszaru woj. opolskiego do 30 roku życia, pozostające bez pracy (osoby bierne zawodowo lub bezrobotne niezarejestrowane w urzędzie pracy). Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje na temat możliwości wsparcia na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Informacje na temat wsparcia przedstawi specjalista z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu.

Zgłoszenia na spotkanie w formule online przyjmowane są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego do 09.03.2021 r., godz. 14:00

 Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kędzierzynie-Koźlu

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego

 • Plac Wolności 1, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
 • tel.  77/47-25-039
 • tel./fax 77/40-34-179
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Webinarium dla osób fizyczne powyżej 30 roku życia

Zapraszamy osoby fizyczne z obszaru woj. opolskiego zamierzające założyć działalność gospodarczą w wieku powyżej 30 roku życia, pozostające bez pracy (bezrobotne, poszukujące pracy, bierne zawodowo) oraz osoby pracujące (zatrudnione na umowach cywilnoprawnych, na umowach krótkoterminowych, których miesięczne zarobki nie przekraczają płacy minimalnej).

Program

 • 13.00 – Przywitanie uczestników, wprowadzenie do tematu spotkania, kwestie organizacyjne
 • 13.10 – Przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie opolskim
 • 13.20 – Działanie 7.3 Zakładanie działalności gospodarczej RPO WO 2014-2020
 • 14.00 – Pytania i odpowiedzi, zakończenie spotkania.

Organizator:

 • Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nysie
 • Słowiańska 19, 48-300 Nysa
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Webinarium dotacje na rozpoczcie dziaBalno[ci gospodarczej