Aktualności z Nysy

Polish Czech English German
poniedziałek, 03 luty 2020 15:30

Nyska Policja podsumowała swoją pracę w 2019r

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

W sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Nysie odbyła się narada roczna nyskiej policji. Podczas spotkania omówiono stan bezpieczeństwa w powiecie za 2019 rok, wyniki osiągnięte przez policjantów,...

Podczas spotkania omówiono stan bezpieczeństwa w powiecie nyskim za 2019 rok oraz wyniki osiągnięte przez policjantów. Wspomniano także o najważniejszych programach i inicjatywach realizowanych przez policje.

W naradzie uczestniczyli Andrzej Kruczkiewicz starosta nyski, Marek Rymarz zastępca burmistrza oraz podinsp. Jacek Basik zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu.

Starosta Andrzej Kruczkiewicz podziękował policjantom za ich pracę i poświęcenie podczas codziennej służby. Podkreślił jak ważna jest rola Policji w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców.

Po podsumowaniu wyników pracy policjantów KPP w Nysie głos zabrał również podinsp. Jacek Basik zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu, który podziękował władzom samorządowym za duże wsparcie i pomoc finansową dla nyskiej policji, podkreślając jak ważna jest wzajemna współpraca. Za osiągnięte wyniki pracy nyskiej komendy, podziękował całej kadrze kierowniczej oraz wszystkim funkcjonariuszom.