Aktualności z Nysy

Polish Czech English German
czwartek, 25 lipiec 2019 15:53

III Runda Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych - Nysa '2019

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

W sobotę III Runda Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych. Zobaczymy nie tylko najlepszych zawodników sportów motorowodnych, ale również niezwykle efektowne pokazy flyboardingu...

Jak mówi prezes Jetski Nysa i główny organizator zawodów nad Jeziorem Nyskim Janusz Stajak, do Nysy znów zjedzie czołówka polskich zawodników (czytaj więcej). Emocje gwarantowane, a pomiędzy wyścigami będziemy świadkami pokazów akrobacji na popularnym fly'u. – Będzie na pewno efektownie! – mówi Tomasz Kubik, współwłaściciel JetLife. Jaj dodaje popularny Flyman – w zależności od mocy skutera, można swobodnie latać nawet do 20 metrów nad wodą.

Znalezione obrazy dla zapytania Eliminacje Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych - Nysa '2019

W Nysie organizatorzy mistrzostw postarali się również o nocny pokaz, który zobaczymy w sobotę około godziny 22. Warto przyjść bo Tomasz Kubik to aktualnie trzeci zawodnik światowej federacji. Do medalu sprzed roku wywalczonego na Florydzie, w tym chce dorzucić złoto.

Eliminacje MP w silnej obsadzie to od lat gratka dla fanów zawrotnych prędkości. Spośród miast organizatorów, Nysa jest najmilej wspominana. Zapraszamy do kibicowania najlepszym zawodnikom w kraju. Będzie się działo!